Świadectwa

W sierpniu ubiegłego roku musiałem zmienić pracę w ramach mojej firmy. Modliłem się do księdza McGivney, aby pomógł mi dostać pozycję, bardziej dostosowaną do wymagań mojego wieku -- 76 lat. Otrzymałem tę łaskę i wiele innych za wstawiennictwem księdza McGivney. -- G.J.W., Las Vegas


Moja żona nie spowiadała się przez ponad 10 lat. Modliłem się w tej intencji do księdza McGivney. W marcu byliśmy na wakacjach na Florydzie, gdzie usłyszeliśmy kazanie księdza misjonarza na temat sakramentu spowiedzi. Ksiądz McGivney przyprowadził moją żonę z powrotem do spowiedzi. -- B.B.R, London, Ont.


Dwa lata temu, po 29 latach stałej pracy, straciłem ją. W ciągu następnych 10 miesięcy straciłem również dwie inne prace. Przez sześć miesięcy nie miałem pracy i straciłem nadzieję na jej znalezienie. Zwróciłem się o pomoc do księdza McGivney, prosząc przyjaciół i rodzinę aby modlili się wraz ze mną. Z przyjacielem odbyłem również pielgrzymkę do grobu księdza McGviney w kościele Najświętszej Maryi Panny w New Haven. Jestem szczęsliwy, że mogę donieść, że od czterech miesięcy mam stałą pracę. Uważam, że zawdzięczam to wstawiennictwu księdz McGviney. -- W.A.N. Huntington, N.Y.


Otrzymałem wiele łask za przyczyną księdza McGivney. Dzięki niemu mój syn szczęśliwie zdał egzaminy pilota Air Force, a mój siostrzeniec zdał stanowy egzamin ze stomatologii. Dzięki niemu udała mi się bardzo ważna prezentacja w czasie przeglądu projektu w pracy. Dzięki księdzu McGivney wszyscy troje byliśmy w stanie przezwyciężyć olbrzymie trudności i podążać wybraną ścieżką kariery. -- Y.D., Zanesville, Ohio


W listopadzie ubiegłego roku moja żona dostała wysypki, w pasie pojawiły się u niej cztery duże, czerwony, bolesne i swędzace plamy. Lekarz stwierdził półpasiec. Zacząłem modlić się do księdza McGivney, żeby jej stan się nie pogorszył. Pod koniec tygodnia, kiedy zakończyła brać lekarstwo, nie pojawiła się ani jedna zmiana więcej i ból ustąpił. Wierzę w wstawiennictwo księdza McGviney i dalej modlę się do niego, tak jak w przeszłości, kiedy przeszedłem kilka operacji z powodu raka prostaty. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie łaski. -- A.D.A., Cheshire, Conn.