Miesięczna Msza Św. Guild'u

Co miesiąc specjalna Msza św. jest odprawiana w kościele Najświętszej Maryi Panny w New Haven, gdzie ks. McGivney założył Rycerzy Kolumba, w intencji członków Father McGivney Guild. Ciało ks. McGivney spoczywa w pięknym sarkofagu w nawie kościoła.

Nowenna Mszy św. w Zaduszki

Codziennie od 24.X do 2.XI Dnia Zadusznego, ojciec Gabriel B. O'Donnell postulator procesu kanonizacyjnego ks. McGivney odprawia Mszę św. za wszystkich zmarłych krewnych i przyjaciół członków Guild'u. Nowenna Mszy św. jest odprawiana w kościele Najświętszej Maryi Panny. Prośby w intencji zmarłych bliskich przesłane przez członków są umieszczone na ołtarzu.

Nowenna w intencji pokoju na świecie

W czasie dziewięciu dni poprzedzających święto Najświętszego Serca, Guild odprawia codziennie Mszę św. w różnych bazylikach Rzymu w intencji pokoju na świecie. Intencje przesyłane przez członków Guild'u są umieszczane na ołtarzu w czasie każdej Mszy św.

Wielkanocne i Bożonarodzeniowe Triduum

Intencje modlitw przesłane przez członków Guild'u są umieszczone na ołtarzu w Bazylice św. Piotra w Rzymie w czasie Mszy św. odprawianych w czasie Wielkanocy i Bożego Narodzenia przez Father McGivney Guild. Na każde triduum, które składa się z trzech Mszy św. przychodzą setki intencji od członków Father McGivney Guild.

Możesz napisać do Guild'u aby twoja specjalna intencja została umieszczona na oltarzu i wspomniana w czasie miesięcznych Mszy św. lub w czasie nowenny Mszy, czy triduum odprawianych w intencjach Guild'u. Nie ma lepszego sposobu, aby polecić miłosiernej opiece Boga zmarłych bliskich. Inne troski i intencje także będą zawsze wspomniane w naszych modlitwach.