Formularz Zamówienia na Dewocjonalia

Przez Guild ks. McGivney można zamówić następujące artykuły:

Kubek ks. McGivney
Guild ks. McGivney dodał kubek ks. McGivney do swojej kolekcji artykułów promocyjnych i dewocjonalii. Jest to biały kubek z wizerunkiem ks. McGivney w czterech kolorach i z logo Guild'u. Cena 10 dolarów, razem z przesyłką.

Kolorowe kartki
Guild ks. McGivney wyprodukował cztery nowe kolorowe kartki, dwa z portretem ks. McGivney a dwa z kopią mozaiki przedstawiającej ks. McGivney, która znajduje się w Kaplicy Najświętszej Rodziny w siedzibie Rady Najwyższej. Portrety (kartki A i B) można dostać w zestawach po sześć (trzy z każdego) za 5 dolarów i po dwanaście (sześć z każdego rodzaju) za 12 dolarów. Kartki te mają wymiary 4 na 5 cali. Kartki z mozaiką (C i D) są w cenie 1 dolar każda. Te kartki mają wymiary 4,5 na 6,5 cala.

Medal ks. McGivney
Srebrny medal o średnicy 1 cala kosztuje 25 dolarów. Na przodzie medalu znajduje się wizerunek ks. McGivney. Na odwrocie widok kościoła Najświętszej Maryi Panny w New Haven, gdzie ks. McGivney założył Rycerzy Kolumba i gdzie jest pochowany. Można również dostać łańcuszki męskie i damskie; łańcuszek męski ma 24 cale długości i kosztuje 10,5 dolara, łańcuszek damski ma 18 cali długości i kosztuje 9,5 dolara.

Oprawiony portret ks. McGivney
Guild ks. McGivney oferuje piękny, oprawiony portret ks. McGivney. Wizerunek ks. McGivney przypomina nam o jego duchowej obecności wśród nas i pomaga nam skierować nasz umysł ku rzeczom Boskim. Każdy portret jest oprawiony, w cenę wliczona jest przesyłka.

Różaniec ze szkatułką
Guild oferuje różaniec w szkatułce z portretem ks. McGivney. Mamy nadzieję, że nie tylko wizerunek ks. McGivney będzie powszechnie znany, ale także, że wśród tych którzy nabędą różanie będzie szerzyć się nabożeństwo do niego.
Kolory:  czerwony (PG-614) i biały (PG-615)
Cena: 10 dolarów każdy różaniec (włącznie ze szkatułką i przesyłką)
Przychody ze sprzedaży różanców będą przeznaczone na prace Guild'u.

Broszurka biograficzna
Broszurka biograficzna „Ksiądz Michael J. McGivney – apostoł XXI wieku” (#4064, angielski – francuski – hiszpański) zawiera krótkie informacje o życiu i pracy ks. McGivney, a także chronologia ważniejszych dat z jego życia i z procesu kanonizacyjnego.

formularz zamówienia artykułów

Odznaka do klapy z portretem ks. McGivney
Atrakcyjna odlana z brązu odznaka do klapy z kolorowym portretem ks. McGivney wraz z emblematem Rycerzy Kolumba

Łyżeczka ks. McGivney
Kolekcjonerska Łyżeczka wykonana ze stopu cyny (pewter) przez Fort USA. Jest na niej kolorowy portret ks. McGivney nad gołąbkiem pokoju. Uwidoczniony jest tam też krzyż i emblemat Rycerzy Kolumba.

8 calowa figurka księdza McGivney
8 calowa figurka ks. McGivney, dzieło włoskiego rzeźbiarza ręcznie rzeźbiona w drewnie lub z włókna szklanego wykończona w kolorze złoto-brązowym. Przedstawia ks. McGivney trzymającego księgę na której jest wytłoczony emblemat Rycerzy Kolumba (Aby uzyskać informacje na temat figury ks. McGivney wysokości 4 stóp prosimy o skontaktowanie się z “Father McGivney Guild” tel. +1-203-752-4087).

Jeżeli ktoś z państwa chciałby przekazać datek na Guild, który można odliczyć od podatku, prosimy przesyłać czeki wystawione w amerykańskich lub kanadyjskich dolarach na The Father McGivney Guild, 1 Columbus Plaza, New Haven, CT 06510-3326.

Formularz zamówienia dewocjonalii